cinayet-4-bölüm-2-subat-2014 izle
Cinayet 4. Bölüm 2 Şubat 2014 izle
...
cinayet-4-bölüm-2-subat-2014 izle
Cinayet 3. Bölüm 21 Ocak 2014 izle
...
cinayet-4-bölüm-2-subat-2014 izle
Cinayet 3. Bölüm Fragmanı izle
...

Dizi Oyuncuları

7 ay önce admin tarafından yazıldı, 353 views kez görüntülendi ve hakkında hiç yorum yapılmadı.

nurgül yeşilçay cinayet

Nurgül Yeşilçay -

Zehra Kaya

   34 yaşında, cinayet masasında iki yıldızlı komiser. Türkiye’nin ilk ve tek kadın cinayetçisi. En belirgin özelliği bürosundaki erkek egemenliğine inat, en az onlar kadar  delikanlı, cabbar, gözü pek ve cesur bir kadın komiser olması.
   Çok soğukkanlı gözükür ama aslında çok duygusaldır. Özellikle gözleri kendisini ele verir. Sezgileri yüksek ve derindir. İşinin son gününde karşılaştığı Gonca Borova cinayeti bu hislerini harekete geçirir ve kendisini maktulle özdeşleştirir.
   —————————————–
    Doğum tarihi: 26 Mart 1976
                                         Doğum yeri: Afyon
                      Eğitimi: Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü

engin altan düzyatan cinayet dizisiEngin Altan Düzyatan – Yılmaz Seyhan

   32 yaşında , karizmatik ve yakışıklı bir polis. Ankara Narkotik’te çalışmış ve şimdi de İstanbul Anadolu Yakası cinayet masasına atanmıştır. Tam bir sokak polisi, gözü pek, cesur, dik başlı. Narkotik’ten geldiği için başı belaya girmiş çoğu kez, alkol belasına bulaşmış ama sonra bu belayı yenmiş. Sokak kavgalarının da izleri var üzerinde… Cinayeti çözmede kendi yöntemler geliştirmiş.

Bir o kadar duygusal ve yalnız bir adam. En büyük amacı başarmak. Hayatı yenebilmek, işinde başarmak… Gonca Borova davası onun için çok büyük bir önem taşımaktadır.
—————————————-

   Doğum Tarihi: 26 Temmuz 1979
   Doğum Yeri: İzmir
  Eğitim: 9 Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü

uğur-polat-aslan-kocatepe-cinayetUğur Polat – Aslan Kocatepe

   44 yaşında, popüler ve varlıklı bir siyasetçi. Babasından kalan bir vakfın yöneticiliğini yapıyor. İstanbul Anadolu Yakası Belediye Başkan Adayı. Seçimlere bağımsız olarak giriyor. İdealist ve sosyal demokrat bir kişiliğe sahip.

Seçim yarışı boyunca bir çok sorunla uğraşmak zorunda kalacaktır. Siyasetin kirliliği içerisinde temiz kalmanın mücadelesini vermektedir. Gonca Borova’nın öldürülmesi onun da hayatında büyük değişikliklere yol açacaktır.
—————————————-
Doğum Tarihi: 01 Ocak 1961
Doğum Yeri: İstanbul
Eğitim: Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü

şükran-ovalı-umay-abalı-cinayetŞükran Ovalı – Umay Abalı

   35 yaşında , güzel bir kadın. Aslan’ın danışmanı ve sevgilisi. Güzel ve çekici olmasının yanı sıra oldukça hırslı bir kadın. Tuttuğunu koparan ve amacına ulaşmak için her türlü zorluklarla başa çıkabilen bir yapısı var. Gözü yükseklerde ve Aslan’ın başkanlığı kazanmasını bu yolda kendisi için en büyük basamak olarak görüyor.

—————————————-

   Doğum Tarihi: 01 Nisan 1985
   Doğum Yeri: İzmir
  Eğitim: Müjdat Gezen sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümü

ahmet-mümtaz-taylan-tahir-borova-cinayetAhmet Mümtaz Taylan – Tahir Borova

   42 yaşında, hafif göbekli, iri yarı bir adam. Kosova kökenli, Türkiye’ye sonradan gelmiş. Otoriter ve muhafazakar bir hali var. Kirli ve belalı bir geçmişe sahip ve bu geçmiş kızının cinayet süreci ile birlikte tekrar yüzleşmesi gereken bir sorun olarak karşısına çıkacaktır. Kızının ölümünden ailede en fazla etkilenen kişi. Buna rağmen hayatın devam ettiğini ve iki çocuğunun geleceğini düşünmesi gerektiğini de karısından önce anlayacak kadar olgun biri.

—————————————-

   Doğum Tarihi: 12 Eylül 1965
   Doğum Yeri: Ankara
  Eğitim: Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı

goncagül-sunar-meryem-borova-cinayetGocagül Sunar – Meryem Borova

    37 yaşında, Tahir Borova’nın karısı ve Gonca Borova’nın annesidir. Ailesi Balkan göçmenidir. Anaç, sıcakkanlı, çocuklarına sevgisini gösteren hatta onlara fazlasıyla düşkün bir annedir.

Gonca’nın ölümü onu derinden etkiler. Ayakta kalabilmenin, geride kalanları, kocasını ve oğullarını sağlam tutabilmenin savaşını verir ama bu savaşta çok yıpranır. Kızının ölümü onu günden güne sıkıntılı bir hale sokar. Cinayetin failinin bulunması Meryem’in en büyük hayat amacı haline gelecektir.

—————————————-

   Doğum Tarihi: 17 Eylül 1970
   Doğum Yeri: İstanbul
  Eğitim: Şahika Tekan Stüdyo ve Oyuncuları
Yorumlar ( 0 )

Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.